• +48 575 562 036
  • 12 380 63 31
  • ul. Sikorki 31/10, 31-589 Kraków

O firmie

Lider Pol Sp. z o.o. - zajmujemy się importem oraz eksportem.

Towar który eksportujemy lub importujemy jest zależny od zlecenia które dostajemy, zdarza się, że są to artykuły medyczne/sanitarne typu maseczki, rękawiczki jednorazowe – import do Polski, lub eksport poza unie termometrów medycznych, surowego mięsa, owoców. To są tylko przykłady, asortyment może być bardzo różny, ten który wymieniłam można uwzględnić w opisie jako między innymi.

Zakładając Spółkę Lider Pol Sp. z o.o. pragnęliśmy skupić się na działalności, która będzie miała realny wpływ na życie otaczających Nas ludzi.

Jako priorytet postawiliśmy rozwój na różnych obszarach gospodarki, który umożliwi nam dotarcie do jak największego grona odbiorców.

Dlatego też zdecydowaliśmy się na aktywność na płaszczyźnie międzynarodowej, która znalazła się w naszym zasięgu dzięki sprawnej organizacji działań z zakresu importu i eksportu.

To właśnie wspieranie inicjatyw i projektów handlowych oraz pomoc w nawiązywaniu i rozszerzaniu współpracy gospodarczej sprawiły, że przybliżamy innym możliwość poznania najwyższej klasy polskich produktów, po to by samemu móc otrzymywać towary najlepszej jakości.

Swoje cele osiągamy dzięki długoletniemu doświadczeniu, które zapewnia nam pewność co do jakości oferowanych towarów.

Zakres naszej działalności obejmuje między innymi

Skontaktuj się z nami
Custom Icon

Produkty medyczne

Rękawiczki, maseczki etc., które w okresie trwającej pandemii stanowią nieodzowny element naszego codziennego życia, a zatem traktowane są jako produkty pierwszej potrzeby;

Custom Icon

Artykuły spożywcze

Mięso wołowe, mięso wieprzowe, mięso drobiowe, owoce oraz warzywa. Wsparcie lokalnych producentów jest dla nas podwójnie istotne, gdyż wspierając ich, wspieramy polską gospodarkę.